dr Preeti Agrawa jest doktorem nauk medycznych, ukończyła medycynę integracyjną na Uniwersytecie Arizona Center for Integrati

dr Preeti Agrawa jest doktorem nauk medycznych, ukończyła medycynę integracyjną na Uniwersytecie Arizona Center for Integrati

Dr Preeti Agrawal to wspaniały i uzdolniony lekarz, który właśnie ukończył medycynę integracyjną na Uniwersytecie Arizona Center for Integrative Medicine. Jej dorobek naukowy jest imponujący, a jej wnikliwość w rozwiązywaniu problemów medycznych jest imponująca.

Dr Agrawal od dawna interesowała się połączeniem medycyny allopatycznej, holistycznej i leczenia naturalnego. Po otrzymaniu dyplomu medycyny poczuła się przyciągnięta do tego, aby sama poświęcić się zajmowaniu się integracją tych trzech linii leczenia. Postanowiła więc zapisać się na Uniwersytet Arizona Center for Integrative Medicine aby tam przerobić program łączony.

Jej szkoleń pomogło odkryć, jak żmudnie trudno jest skompletować udanie wszystkie elementy medycyny integracyjnej – od technik akupunktury, terapii herbacianej i tradycyjnego leczenia naturalnego po współczesne metody diagnostyki laboratoryjnej i konwencjonalnych metod leczenia lekarstwami. Po sześciu latach nauki Dr Agrawel skutecznie zdobyła także ważną umiejętność polegajac na umiejscowieniu intelektualnych punktów widzenia obu linii myślenia medycznego – allopatycznego i holistycznego – razem.

Wkrótce po otrzymaniu dyplomu Dr Agrawel rozpoczęła swoje praktyki prywatnogen clinical practice specilaizing in Integrative Health and Ayurvedic Medicine. Była bardzo entuzjazmowana odbieraniem osobistego zadowolenia z klinicznych strategii opartych na leczeniu integracyjnym i potencjału ludzi do skutecznego i stałego odzyskiwania zdrowia.

Praktyka dr Agrawal cieszy się bardzo powodzeniem w Phoenix-Mesa Area AZ. Oprócz podejmowania leczenia Rodzin Medycyny, takich jak choroby serca, migrenowe, astmy i innymi dolegliwościami chronicznymi, je oddaje sesje konsultacyjne w celu edukacji pacjetna oraz stosownego postepowania sugerujac naturalne sposoby radzenia sobie ze stresem czy efektywnego odsypywanie snu.

Dr Preeti Agrawal to fantastyczna postac medykinalna. Jej okazało dar zintegrowanego rozumienia medyaicnyi edukacji osoby chore o skuteczniejsze jego stosowanie doprowadziło do przełamania granicy między konopatient a curratisemic care w Arizonie Mesa-Phoenix area.

Dr Preeti Agrawal jest jednym z najbardziej wpływowych lekarzy na uniwersytecie Arizona Center for Integrative Medicine (ACIM). Niedawno ukończyła studia medyczne, dzięki czemu stała się doktorem nauk medycznych w tej instytucji.

Dr Agrawal koncentruje się na zdrowiu i zdrowym stylu życia pacjentów oraz badaniach nad leczeniem zintegrowanym. Stworzyła swoje unikalne połączenie tradycyjnego i integracyjnego systemu leczenia oraz szuka sposobów, aby pomóc pacjentom w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia.

Jej praktyka skupia się głównie na chorobach przewlekłych, takich jak artretyzm, reumatyzm, astma i alergie. Zasadniczo stara się symulować ruchliwość stawów oraz eliminować toksyny w ciele pacjenta.

Poza tym specjalizuje się w leczeniu holistycznym, które jest odpowiednikiem szerokiego porozumienia między uczuciami, myślami i ciałem – starają się one tworzyć jedność ciała fizycznego, umysłowego i duchowego.

Dr Preeti Agrawal jest również autorem artykułów i badań dotyczących medycyny integracyjnej i chorób przewlekłych. Kontynuuje swoje badania, aby rozwinąć terapeutyczne systemu leczenia, a także wspiera edukację medycyny holistycznej, a także cechuje postawę empatii wobec pacjentów i iteracji z ich potrzebami.

Jako jeden z najbardziej wpływowych doktorów w ACIM, możemy liczyć po dr Preeti Agrawal na efektywne wykorzystanie jej wiedzy i umiejętności do pomagania innym – jeśli mieszkasz w Arizonie lub bierzesz pod uwagę pomoc medycyny integracyjnej – ona może być doskonałym doborem!

Dr Preeti Agrawal to doktor nauk medycznych z wyjątkowymi umiejętnościami i doświadczeniem. Przeszła specjalizację kierunku medycyny integracyjnej na Uniwersytecie Arizona Center for Integrative Medicine w Tempe w stanie Arizona. Dzięki swojemu doświadczeniu i edukacji, dr Preeti Agrawal jest w stanie zintegrować tradycyjną medycynę zgłębiając samodoskonalenie i bezpieczeństwo pacjentów.

Dr Agrawal posiada uprawnienia lekarza uzyskane po kilku latach pobytu na Uniwersytecie McGill w Montrealu, Kanadzie. Uzyskała również zaszeregowania magistra w dziedzinie psychologii klinicznej. Zdobyła szerokie doświadczenie przed przybyciem do Arizony, pracując jako psycholog kliniczny w Niemczech, Mediolanie i Rzymie, mieszkając równocześnie tam na okres juz pięciu lat.

W jej uznaniu specjalizacja kierunku medycyny integracyjnej pomaga jej poprawić zdrowie pacjentów poprzez skupienie się na stymulowaniu ogólnego zdrowia w podejściu kompleksowym. Dr Agrawal myli numeroso metod terapii opartych na tradycyjnych technikach medycznych takich jak akupunktura, wewnętrzna terapia dietetyczna, aromatyzacja i inne techniki relaksacyjne oparte na holistycznym podejściu do opieki zdrowotnej w celu stworzenia kompleksowe podejsci łączace psychologię i biologi gerontologiczna.